Referencie

Moji klienti o mne
napísali

5/5
Fra Ta
Pani Márii Nagyovej patrí moja veľká vďaka za kompletný servis, veľkú ochotu a more trpezlivosti pri predaji môjho rodičovského RD v obci Kalša. Jej služby môžem len odporúčať. Nikdy ma neodbila pri telefonátoch a možno aj naivných otázkach. Vyslovujem jej aj týmto veľkú vďaku a jej služby môžem len odporúčať. Ja sa len teším, že som sa rozhodol pre jej služby. Prajem jej čím viacerých takto spokojných zákazníkov.
5/5
Antónia Krešáková
Cez pani Nagyovú sme kupovali dom. Celý proces prebehol v poriadku, na úrovni a pre nás s dôležitým faktorom pri takejto kúpe: pocit bezpečnosti - všetko zabezpečí p. Nagyová, takže sa naozaj nemusíte o nič starať, a z časového hľadiska je to na nezaplatenie. :)
5/5
Marta Matiová
Vrelo odporúčam! Profesionálna priprava, ústretovosť, ochota a hlavne relativne rýchlo predaný byt. Veľká vďaka. Prajem veľa spokojných klientov.
5/5
Zuzana Simonova Kassay
Chceli by sme poďakovať p.Nagyovej a realitnej kancelárii MP REAL BAU za profesionálne služby a osobitný prístup ku klientom vrátane profesionálnych fotografií. Naša nehnutelnosť sa predala neuveriteľne rýchlo, ani sme sa nenazdali. Jednoznačne by sme Vaše služby využili znovu a všetkým našim známym budeme len odporúčať - všetkými desiatimi :)
5/5
Marek Kmec
Pri predaji nášho bytu vysoká spokojnosť, vysoká profesionalita, vynikajúca príprava bytu pred predajom. Vďaka tomu bol rýchly predaj bytu.
5/5
Janka Jiraskova
Veľmi dobrá spolupráca a ľudský priateľský prístup. Môžem len odporučiť.
5/5

Realizované predaje a prenájmy