Profesionálne realitné služby

Aký servis ponúkame?

Mária Nagyová - MPREAL si zakladá na poskytovaní komplexných služieb. Makléri pri svojej práci využívajú najmodernejšie technológie. Samozrejmosťou je príprava nehnuteľnosti – home stanging, energetický certifikát, profesionálne fotenie, odhad ceny nehnuteľnosti, alebo 3D virtuálne prehliadky, skenovanie pôdorysov, zábery dronom. Vďaka tomu si nehnuteľnosť môžu pozrieť aj záujemcovia z iných krajín, ktorí by sa o ňu inak nezaujímali, pretože by nechceli cestovať stovky, či tisíce kilometrov len aby si pozreli nehnuteľnosť.

Firma ponúka aj možnosti, ktoré realitné kancelárie neponúkajú stále. Na nájdenie kupca používa nielen realitné servery, ale aj FB, bannerovu lokálnu reklamu. MPREAL si zakladá na exkluzivite. Nehnuteľnosti, ktoré má v ponuke, tak kupujúci nájdu len u nej. Exkluzivita všetkých zákaziek je správna cesta. Nemôžeme ponúkať všetko, ale všetko čo máme, môžeme ponúkať lepšie, ako ostatní makléri.

Prečo si vybrať nás

Práca makléra nespočíva len v inzerovaní na inzertných portáloch. Už od samého začiatku nastavuje s klientom stratégiu, ktorá zabezpečí vhodný predaj. Maklér klientovi po podpísaní zmluvy pomáha s prípravou nehnuteľnosti. Tá spočíva v navodení tej správnej atmosféry, ktorú následne zachytí fotograf na PROFI fotografiách, alebo video zázname.

Naši makléri ponúkajú klientom komplexné služby. Maklér môže sám absolvovať všetky prehliadky, ktorých môže byť aj niekoľko desiatok. Klient je citovo zainteresovaný a tak je ľahko ovplyvniteľný svojimi pocitmi. Maklér mu zabezpečí presne to, čo potrebuje. Maklér totiž neustúpi z požiadaviek klienta, keďže pozná presnú hodnotu nehnuteľnosti. Naši makléri vybavia v réžii odmeny pre realitnú kanceláriu právne služby, vklad do Katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti. A vďaka spolupráci s finančnými poradcami zastrešíme hypotekárny úver šitý na mieru.