O spoločnosti MPREAL

MPREAL - vaša spoľahlivá realitná spoločnosť pôsobiaca v Košiciach a na Východnom Slovensku. Sme držiteľom licencie a naši makléri sú certifikovaní odborníci, ktorí sa neustále vzdelávajú v oblasti služieb, obchodu, katastrálneho operátu, bytového práva a stavebného zákona. Táto neustála snaha o zdokonaľovanie sa nám umožňuje ponúknuť vám kvalitné služby na najvyššej úrovni.

U nás sú klienti minimálne zaťažovaní predajným procesom. Zverte sa do našich rúk a my sa postaráme o všetko potrebné k vašej úplnej spokojnosti.

Realitný trh je stále v pohybe a my s ním držíme krok. Sme pripravení odovzdať vám naše skúsenosti z oblasti stavebníctva a obchodu. Veríme, že nadišiel čas podeliť sa s vami o naše poznatky a zabezpečiť vaše pohodlie v oblasti bývania spolu s komplexným balíkom služieb od A po Z.

Ponúkame vám komplexné riešenia, od prvého telefonátu či obhliadky až po finálne ukončenie predaja. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, pričom rešpektujeme vaše požiadavky a predstavy. Náš individuálny prístup je tým, čo nás odlišuje od konkurencie. Ponuky našich služieb sú šité priamo na mieru.

V MPREAL sa vaše sny môžu stať skutočnosťou. Neváhajte nám povedať o vašej vysnívanej nehnuteľnosti a spoločne nájdeme spôsob, ako ju zrealizovať. Ak hľadáte perfektný pozemok pre svoj budúci domov, ste na správnom mieste. Naši finanční poradcovia vám pomôžu vybrať správnu finančnú inštitúciu a nastaviť hypotekárny úver a poistenie vašej nehnuteľnosti.

Našou špecialitou je stavba drevodomov, no samozrejme ponúkame aj iné typy stavieb, ako rodinné domy, chaty, komerčné objekty či bytové domy.

Vyhľadajte nás a dohodnite si stretnutie. U nás budete v centre našej pozornosti a my sa postaráme o nadštandardný servis pri predaji vašej nehnuteľnosti.

Odhad trhovej ceny

Odhad trhovej ceny nehnuteľnosti je neodmysliteľnou súčasťou nášho kompletného predajného servisu, pričom ponúkame dve možnosti: ústny odhad pre klientov pri predaji nehnuteľnosti a písomný odhad, ktorý je vyžadovaný pri dedičských alebo rozvodových konaniach, súdnych sporoch či pre notárov. Písomný odhad, ktorý vytvára naša realitná kancelária s dlhodobými skúsenosťami v oblasti nehnuteľností a stavebníctva, je spoplatnený čiastkou 50 eur za jednu nehnuteľnosť.

Vytvorenie správneho odhadu ceny nehnuteľnosti môže byť zložitým procesom, pri ktorom na základe trhovej mapy analyzujeme všetky potrebné faktory, ako sú lokalita, infraštruktúra, poloha, poschodie, dostupnosť či technické vybavenie bytového domu a samotného bytu. Upozorňujeme, že odhad trhovej ceny má informatívny charakter a nie je znaleckým posudkom. Vychádza zo zákona 161/2015 Z. z. (Civilný mimo sporový poriadok).

Prečo si vybrať nás?

MPREAL je zameraná na poskytovanie komplexných služieb. Naši makléri využívajú najmodernejšie technológie, vrátane homestagingu, energetického certifikátu, profesionálneho fotenia alebo 3D virtuálnych prehliadok. Tieto metódy umožňujú potenciálnym záujemcom z iných krajín získať detailný pohľad na nehnuteľnosť bez nutnosti cestovať stovky kilometrov. Firma navyše ponúka unikátne reklamné možnosti, vrátane online bannerovej a outdoorovej reklamy.

V našej ponuke nájdete iba exkluzívne nehnuteľnosti, čím sa odlíšime od konkurencie, ktorá často ponúka ten istý byt za rôzne ceny na rôznych platformách. Práca nášho makléra zahŕňa nielen inzerciu, ale aj prípravu stratégie na dosiahnutie ideálneho predaja a úsporu peňazí klienta. Maklér pomáha klientovi s prípravou nehnuteľnosti, aby ju fotografi dokonale zachytili.

Naši makléri poskytujú klientom komplexné služby, vrátane absolvovania všetkých prehliadok a vyjednávania o cenách. S klientom tiež spolupracujeme pri právnych otázkach, vklade do katastra nehnuteľností a vybavení hypotekárneho úveru.