Financovanie nehnuteľnosti

Hypotéka

Financovanie je veľmi dôležité pri predaji aj pri kúpe, preto si treba nechať rozšíriť svoje obzory. Nie nadarmo sa hovorí, že každá rada je dobrá a niektorá aj nad Zlato!

Určite ste už veľa počuli a čítali o možnostiach financovania. Môžete mať svoju obľúbenú banku, či finančnú inštitúciu, no špecialisti Vám dajú možnosti vybrať si z aktuálnych ponúk a noviniek, ktoré neustále pribúdajú a často sa menia. Veď za to nič nedáte, poviete si. Ale dáte – prejavíte svoj záujem a ten sa vypláca! Hypotekárny špecialista Vám ušije ponuku na mieru, teda to, čo Vy práve potrebujete. Napr: niekomu sadne veľkosť XL, niekom M a niekomu... Niekto má rád držkovú, niekto guláš, alebo sviečkovú na smotane. Nezabúdajte však, vybrať si vie každý! Samozrejme niet nad skúsenosti a referencie, preto Vám rada odporučím našich partnerov. Niet nad akreditovaných hypotekárnych špecialistov. Tak je to: nie je každý šuster, kto je obuvník.

Ste na správnom mieste

Ste na správnom mieste, ak hľadáte optimálne riešenie pre financovanie Vášho budúceho domova. S nami máte prístup k spoľahlivým a komplexným riešeniam, ktoré vám pomôžu nájsť najvhodnejšiu inštitúciu pre realizáciu kúpy Vašej nehnuteľnosti.

Vyplňte jednoduchý formulár, aby sme Vás skontaktovali s naším partnerom, ktorý Vám poskytne podrobné informácie o dostupných hypotekárnych produktoch, úrokových sadzbách a možnostiach financovania (refinancovanie, sporenia), široký výber produktov od viacerých bánk a odbornú pomoc na každom kroku. Naši partneri v oblasti bankovníctva: